Školení Microsoft Excel - Večerní kurz!

Školení Microsoft Excel - Večerní kurz!Kurz má celkově 9 výukových hodin, které jsou rozděleny do tří dnů ve večerních hodinách. Obsahuje osnovu základního kurzu, která přesahuje i do kurzu pokročilého. Večerní kurz Microsoft Excel je vhodný zejména pro ty, kteří nemají přes den dostatek času na celodenní kurz a také pro všechny, kteří raději vstřebávají informace postupně.

Po absolvování večerního kurzu Microsoft Excel si poradíte s grafickou úpravou tabulek, vzorci a funkcemi, filtrováním dat, podmíněným formátováním, a spoustou dalších možností, které tabulkový editor Excel nabízí. Pokud potřebujete začít pracovat s programem Microsoft Excel efektivně a bez potíží na velmi dobré uživatelské úrovni, je tento kurz přesně pro vás!

Obsah kurzu v hlavních bodech

• Prostředí Excelu a základní seznámení
  • Jednoduché výpočty a úpravy v tabulce
  • Základní funkce a vzorce