Školící prostory

Učebna - Václavské náměstí 808/66 - Praha 1

Naše učebny se nachází v centru Prahy na adrese Václavské náměstí 808/66 v budově společnosti Chronos. Pořádáme zde počítačová školení, školení měkkých dovedností a konzultace. K dispozici máme prostory jak pro menší počet účastníků, tak pro rozsáhlejší firemní školení. Je zde naše sídlo, kde se s námi můžete kdykoliv telefonicky nebo emailem domluvit na osobní schůzce. Místo je velmi dobře dostupné městskou hromadnou dopravou a v okolí se nachází spousta hlavních pražských památek, které si jistě rádi prohlédnete po školení nebo o pauze. Přímo z učebny máme krásny výhled na Národní muzeum. V budově se nachází recepce, odkud budete nasměrováni do naší učebny ve čtvrtém patře. Veškeré vybavení a prostory jsou velice moderní. Zajištění občerstvení je samozřejmostí. Věříme, že se u nás bude cítit spokojeně, nabydete nové znalosti a rádi se k nám vrátíte při možnosti dalšího školení.

Vybavení učebny

V naší učebně je k dispozici 12 výkonných širokoúhlých notebooků, které se starají o plynulý chod veškerého programového vybavení, které je pro naše počítačové kurzy nezbytné. Samozřejmostí je kvalitní datový projektor a vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, které vám je kdykoliv k dispozici. Veškeré prostory jsou plně klimatizovány a připraveny pro váš pohodově strávený čas na našich kurzech.