O kurzech

Každý kurz se snažíme sestavit tak, aby uspokojil co nejvíce účastníků. Základem je skvěle připravený lektor, výukové matriály, vybavení a zázemí doplněné o kvalitní občerstvení. Hlavní zázemí máme v Praze, avšak školíme po celé České republice. Máme množství vyzkoušených učeben a prostorů, kde se s vámi rádi setkáme. Kurzy pořádáme ve vybraných větších městech vždy jednou za 14 dní nebo 1x měsíčně. Pokud máte zájem o kurz v jiném městě, než běžně školíme, ozvěte se nám! Pro firmu můžeme uspořádat individuální kurz, pro jednotlivce kurz pro veřejnost.

Začátek našich kurzů

Naše základní kurzy mají standardně 6 vyučovacích hodin. Začínají v 9:00 a končí 15:30. V případě rychlokurzu je standartní doba od 9:00 do 14:00 nebo od 15:00 do 20:00. Vybrali jste si večerní kurz? Tak počítejte se standartní dobou od 17:00 do 20:00 hodin 3 dny za sebou.

Vybavení

Na našich kurzech je vždy zajištěn počítač či notebook pro bezproblémový chod potřebných programů. Pokud chcete, můžete si vzít notebook vlastní. V případě, že by byl vlastní notebook nutností, včas vás budeme informovat (jedná se o výjimečné situace).

Občerstvení

K dispozici Vám je po celou dobu kurzu a především přestávek malé občerstvení v podobě kávy, vody, čaje, sušenek a dalších dobrot.

Přestávky

V dopoledních a odpoledních hodinách si dopřejeme malou přestávku na vydechnutí a odpočinek. V tuto dobu si můžete v případě počítačových kurzů brouzdat na internetu, vyřizovat vše co potřebujete nebo si například zajít ven na vzduch. V polední přestávce si můžete dojít na oběd.

Výukové materiály

Výuka probíhá na předem připravených materiálech, kde se setkáte s jednoduššími i těžšími praktickými příklady.

Výuková skripta

V průběhu kurzu od nás vždy dostanete námi vytvořená skripta, která Vám připomenou, co jste se u nás učili a svěží nabyté znalosti.

Po skončení kurzu

Zavřenými dveřmi to u nás nekončí. Od lektora vždy dostanete kontakt, na který se v případě jakéhokoliv dotazu ohledně probrané látky, nebo dalšího kurzu můžete obrátit.

Specifické požadavky

Máte specifičtější požadavky? Například Vám nevyhovuje termín nebo čas vybraného kurzu? Potřebovali byste kurz, který není v nabídce? Nevadí, ozvěte se a vymyslíme vhodné řešení.
Kurzy pro veřejnost!

Kurzy v menších skupinách posluchačů se zkušenými lektory!

Intenzivní školení pro váš profesní či osobní rozvoj. Možnost večerních kurzů či individuální výuky i o víkendu.
Kurzy pro veřejnost!
Chci firemní školení!

Hledáte partnera pro firemní vzdělávání a školení zaměstnanců?

Nabízíme širokou nabídku firemního školení a kurzů, které ušijeme na míru přesně vašemu podnikání!
Chci firemní školení!