Antonín Bouchal

+420736729646

Lektorská praxe: 10 let

Něco o mně

Specializuji se především na balíček MS Office, tvorbu webových stránek, internetový marketing a operační systém Microsoft Windows. Mám 7 letou praxi s doučováním, školením a konzultacemi této problematiky.

Školím za náš projekt ProfiŠkolení.cz a také spolupracuji s různými školícími centry. Pravidelně se účastním nejnovějších seminářů v dané oblasti, protože moje práce je zároveň i mým koníčkem, který vyžaduje časté sebevzdělávání. Vše co školím, mám ověřeno praxí v rámci mých dalších projektů. Prý jsem věčný optimista, komunikativní, (spíše) extrovertní povaha s velkou dávkou trpělivosti.

Praxe a vzdělání

• Působení v oblasti informačních technologií od roku 2008
  • Školení firemních, veřejných a rekvalifikačních kurzů
  • Příprava firemních kurzů na míru
  • Tvorba webových stránek v redakčních systémech
  • Konzultace a správa SEO a internetového marketingu
  • Vyšší odborná škola informačního managementu – označení DiS.
  • Vysoká škola Jana Ámose Komenského – titul BC.

Další projetky

Antoninbouchal.cz

Osobní web, kde naleznete služby především z oblastní tvorby webových stránek a internetového marketingu v redakčních systémech pro menší a střední firmy, živnostníky a freelancery.

ProfiFormátování.cz

Můj první webový projekt. Textový full servis, který nabízí služby z oblasti formátování závěrečných prací a jiných textových souborů. Dále korekturu, tvorbu citací, překlad, tisk, vazbu a doručení. Služby nejvíce využívají vysokoškoláci, překladatelé a překladatelské společnosti.

Obdobné služby naleznete také na podpůrných microsite projektu se zaměřením na úpravy bakalářských prací a úpravy diplomových prací.

Chcete se mě na něco zeptat?