Firemní vzdělávání a školení zaměstnanců

mapa firemni skoleni

Mimo standardní veřejné kurzy také poskytujeme uzavřené firemní vzdělávání. Kurzy z naší nabídky vám můžete obsahově upravit nebo vám vytvoříme zcela originální kurz na míru, přesně podle vašich potřeb.

Firemní vzdělávání a kurzy na míru poskytujeme po celé české republice. Rádi nainstalujeme mobilní počítačovou učebnu pro školení ve vaší společnosti nebo zajistíme pronájem vhodných výukových prostor ve vašem okolí. Samozřejmostí je možnost využit naše standardní pražské učebny.

Chci firemní školení!

Hledáte partnera pro firemní vzdělávání a školení zaměstnanců?

Nechte si ušít školení na míru, které bude vyhovovat vašemu podnikání!
Chci firemní školení!

Dlouhodobá spolupráce

Zajistíme vám dlouhodobé a komplexní proškolení zaměstnanců ve vaší společnosti. Dlouhodobá spolupráce je velmi výhodná z mnoha důvodů.

• Školení je koncipováno tak, aby na sebe vždy perfektně navazovalo a neztrácel se čas tématy, které již byly probrány v předešlých kurzech.
  • Dlouhodobou spoluprací perfektně vyladíme osnovu kurzů přesně podle potřeb vaší společnosti.
  • Přesně víte, jaká témata se účastníci kurzů učí a máte tak přehled nad tím, co by měli zvládat aplikovat v praxi.
  • Lektor má možnost lépe poznat vaše zaměstnance a může se individuálně přizpůsobit dle potřeb a úrovně znalostí každého zvlášť.
  • Jednání a domluva dalšího firemního vzdělávání a školení je v případě dlouhodobé spolupráce mnohem jednodušší a ušetří spoustu času.
  • Cenová nabídka kurzů a celkové náklady na firemní vzdělávání jsou s dlouhodobou spoluprací vždy nejvýhodnější.

Cena

Cena za den školení se odvíjí dle požadavků klienta. Standardně se cena pohybuje okolo 10 000 Kč za výukový den. V ceně firemního vzdělávání se dále zohledňují tyto požadavky:

• Kurz na míru – cena je ovlivněna časovou náročností na přípravu daného individuálního kurzu.
  • Místo školení – možnost v našich prostorách na Praze 1 nebo v prostorách vaší společnosti. V případě potřeby zajistíme prostory ve vámi zvolené lokalitě.
  • Cestovní náklady – mimo Prahu a Střední Čechy se cena firemního školení zvýší o cestovní náklady.
  • Výukové materiály – standardní výukové materiály jsou vždy zdarma ke každému kurzu, v případě nadstandardních požadavků se může zvýšit cena za čas strávený přípravou.
  • Počet účastníků – běžně nemá počet účastníků firemního školení vliv na cenu.

Pro přesnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

OBJEDNÁVKA - ŠKOLENÍ NA MÍRU