Obchodní podmínky

Objednávka kurzu

Přihlášení na kurzy zveřejněné na webových stránkách www.profiskoleni.cz jsou přijímány písemně, a to buď pomocí kontaktních formulářů a elektronických přihlášek nacházejících se na těchto webových stránkách. Dále pak pomocí e-mailu, nebo zasláním přihlášky poštou na adresu Václavské náměstí 66 Praha 1. Tištěné i elektronické přihlášky jsou závazné. V případě, že je kapacita kurzu naplněna, budete telefonicky či e-mailově kontaktováni a bude Vám nabídnut jiný termín konání nebo jiný podobný kurz. V případě, že by na daný kurz nebyl vypsán další termín, budete informování neprodleně poté, co bude nový termín vypsán.

Platba a cena

Po obdržení objednávky kurzu Vám bude nejpozději do 24 hodin zasláno potvrzení o přijetí objednávky a současně proforma faktura pro úhradu kurzu.

Ceny kurzů uváděné na webových stránkách www.profiskoleni.cz jsou vždy aktuální, platné. Nejsme plátci DPH, tudíž uváděná cena je konečná. Objednávající může kurz absolvovat až po jeho úplném uhrazení, pokud není dohodnuto jinak.

Platby jsou prováděny převodem na účet uvedený na proforma faktuře. Platba zahrnuje poplatek za výuku, studijní materiály (tištěné nebo elektronické), zapůjčení výpočetní techniky (není-li dohodnuto jinak), 30-ti denní e-mailovou podporu lektorem po skončení kurzu, osvědčení o absolvování kurzu a občerstvení během přestávek.

Splatnost faktury je 14 kalendářních dnů od data vystavení (není-li dohodnuto jinak). Pokud dojde k prodlení platby a uhrazená částka nebude připsána na učet v den splatnosti, může být účtováno penále ve výši 1% za každý následující kalendářní den. Neproplacení preforma faktury není považování za zrušení kurzu či za bezplatné stornování kurzu.

Storno podmínky

Bezplatné stornování kurzu platí v případě oznámení zrušení účasti elektronickou poštou (e-mailem) nejpozději 5 pracovních dnů před začátkem kurzu. Stornování kurzu nejpozději 3 dny před zrušením kurzu je účtováno 50% z ceny kurzu. V ostatních případech je účtován storno poplatek ve výši 100% z ceny kurzu. Pokud se nemůže kurzu zúčastnit objednaný posluchač, může se zúčastnit náhradník. Pokud se přihlášený posluchač nebo jeho náhradník na kurz nedostaví a není kurz řádně stornován, je účtována plná cena kurzu. Po dohodě lze nabídnout náhradní termín či náhradní kurz.

Organizační podmínky kurzu

Organizátor kurzu si vyhrazuje právo přesunout datum konání kurzu v případě vzniku situací, které nemůže ovlivnit (například náhlé onemocnění, živelná pohroma atd.). Dále si organizátor kurzu vyhrazuje právo zrušit či přesunout plánovaný kurz při nedostatečném počtu přihlášených osob. Dostatečný počet přihlášených jsou minimálně 4 osoby. Účastníci kurzu jsou vždy neprodleně informování o změně konání a v případě nevyhovujícího náhradního termínu je možno od smlouvy odstoupit, a to nejpozději do 5-ti pracovních dnů před začátkem náhradního termínu kurzu.