Tvorba webových stránek - Joomla! PokročilýNa školení Tvorba webových stránek - Joomla! Pokročilý vás již nemusíme seznamovat se základním fungováním redakčního systému. Na to se zaměřujeme v předešlém začátečnickém kurzu. Na tomto kurzu vás naučíme další možné fígle a vychytávky, které ještě více obohatí vaší tvorbu webových stránek a usnadní vývoj projektu.

Cílem kurzu Tvorba webových stránek - Joomla! Pokročilý je vás zasvětit do praktického a odborně náročnějšího užívání tohoto redakčního systému, abyste vytvářeli ještě kvalitnější a profesionálnější webové stránky.

Obsah kurzu v hlavních bodech

• Rožšíření bodů ze základního kurzu
  • Pokročilá správa uživatelů
  • Práce s moduly, komponenty a šablonou
  • Úpravy pomocí html, css a PHP
  • Instalace pokročilých rozšíření a konfigurace
  • Nastavení vícejazyčného webu
  • Tvorba formulářů
  • Užitečné tipy a triky

Tvorba webových stránek - Joomla! ZačátečníkŠkolení „Tvorba webových stránek - Joomla! Začátečník“ je určeno všem, co se chtějí naučit vytvářet webové stránky vlastními silami. Redakční systém Joomla! je perfektní řešení. Celý systém je zdarma a veškerá admnistrace je přeložena do českého jazyka, nabízí velké množství rozšíření a pyšní se velkou oblibou u nás i ve světe. Navíc práce v Joomle je snadná, nemusíte umět programovat, nemusíte umět ani html a css. Vše potřebné pro budování úspěšných webových stránek se naučíte na tomto dvoudenním kurzu.

Poradíte si se vším od základní instalace redakčního systému a potřebného rozšíření, vytvoření obsahu, nabídek, grafických prvků, až po spuštění webu na vybraném hostingu. Školení Tvorba webových stránek - Joomla! Začátečník vás také naučí důležitá pravidla webdesignu a získáte spoustu užitečných a praxí ověřených rad a postupů.

• Seznámení se s redakčním systémem JOOMLA!
    Verze 3.x, stažení a instalace.
  • Správa uživatelů
  • Správa článků a kategorií
  • Správa nabídek
  • Práce s moduly, komponenty a šablonou