Školení internetového marketinguNa školení internetového marketingu vás naučíme, jak získat více klientů a jak co nejvíce využít potenciál internetu pro svůj business. Naučíme vás základní a pokročilé možnosti z oblasti internetového marketingu, kterými jsou například PPC reklama, Marketing na sociálních sítí, Public relations, možnosti blogování a mnoho dalšího. Řeč bude také o neodmyslitelné problematice internetového marketingu, kterou je SEO – optimalizace pro vyhledávače.

Školení SEO - optimalizace webových stránek pro pokročiléPokud již máte v malíku základní techniky SEO, navštivte naše školení SEO - Optimalizace webových stránek pro pokročilé. Kurz je určen všem, kteří to myslí s podnikáním na internetu opravdu vážně a chtějí mít náskok před konkurencí. Naučíme vás spoustu dalších možností, metod a vychytávek, kterými můžete získat více zákazníků a obsazovat horní pozice ve výsledcích vyhledávání.

Školení SEO - optimalizace webových stránek pro začátečníkyNa školení SEO - Optimalizace webových stránek pro začátečníky vás naučíme velice důležité techniky a činnosti, které vás zviditelní na internetu a posunou vzhůru ve výsledcích vyhledávání u předních vyhledávačů, kterými jsou Google a Seznam.cz. Na našem školení SEO - Optimalizace webových se zaměřujeme především na praktickou výuku, která vyladí váš web a naučí vás jak zvyšovat počet stálých a hlavně spokojených zákazníků.