Školení Microsoft Word - Hromadná korespondenceNa školení Microsoft Word – Hromadná korespondence vás naučíme, jak hromadnou korespondenci používat, co umí a hlavně vás přesvědčíme, že tuto část programu Microsoft Word určitě zvládnete. Kurz obsahuje širokou nabídku jak uživatelských znalostí, tak spoustu šikovných vychytávek, které Vám ušetří mnoho času.

Cílem kurzu Microsoft Word - Hromadná korespondence je vás zasvětit do praktického využití této problematiky, které budete po absolvování spolehlivě a bez obtíží ovládat.

wordŠkolení Microsoft Word - Rychlokurz! má celkově 4 výukové hodiny, které jsou rozděleny do dvou bloků s krátkou přestávkou. Školení obsahuje upravenou osnovu celodenního základního kurzu. V případě toho rychlokurzu jsou rozdíly především v rychlejším tempu probírané látky a zkrácených příkladech.

Kurz je vhodný zejména pro ty, kteří mají velmi omezené časové možnosti a potřebují se v rychlosti naučit pracovat s programem Microsoft Word na běžné uživatelské úrovni. Kurzy jsou také často využívány lidmi, kteří pracovali s MS Wordem v minulosti a potřebují si své znalosti pouze osvěžit.

• příprava dokumentu na tisk

Školení Microsoft Word - Večerní kurz!Kurz má celkově 9 výukových hodin, které jsou rozděleny do tří dnů ve večerních hodinách. Obsahuje osnovu základního kurzu, která přesahuje i do kurzu pokročilého. Večerní kurz Microsoft Word je vhodný zejména pro ty, kteří nemají přes den dostatek času na celodenní kurz a také pro všechny, kteří raději vstřebávají informace postupně.

Po absolvování večerního kurzu Microsoft Word si poradíte s krátkými i rozsáhlými textovými dokumenty, tvorbou úrovní nadpisů a vygenerováním obsahu, poznámkami pod čarou, titulky objektů, seznamy obrázků, tabulek či grafů. Naučíte se správně formátovat dokumenty a používat různé grafické prvky. Pokud potřebujete začít pracovat s programem Microsoft Word efektivně a bez potíží na velmi dobré uživatelské úrovni, je tento kurz přesně pro vás!

• příprava dokumentu na tisk

Školení Microsoft Word - Formátování závěrečných prací a rozsáhlých textuNa školení Microsoft Word – Formátování závěrečných prací a rozsáhlých textu vás naučíme, jak naformátovat bakalářskou, diplomovou či jinou vysokoškolskou práci. Poradíte si s nastavením stylů, úrovněmi nadpisů a vygenerováním obsahu či titulků. Správně nastavit okraje stránek, poznámky pod čarou či titulky obrázků, tabulek a grafů. Dokumenty se naučíte rozdělovat na oddíly, přidávat a číslovat stránky. Naučíte se také správně citovat a dostanete spoustu dalších rad, jak vše vyšperkovat tak, aby práce obstála u obhajoby.

• správné používání tabulátorů
  • vytvoření a formátování obsahu
  • Titulky ilustrací a seznamy
  • literatura a citace
  • přípravu dokumentu na tisk

Školení Microsoft Word pro pokročiléNa školení Microsoft Word pro pokročilé vás již nemusíme seznamovat se základním fungováním programu. K tomu slouží náš začátečnický kurz. Na tomto kurzu vás naučíme jeho pokročilé možnosti, další fígle a vychytávky, které ještě více obohatí a usnadní vaší práci. Zaručeně vás v programu Microsoft Word posuneme na vyšší úroveň.

Přijďte na školení Microsoft Word pro pokročilé, kde odstraníte dosavadní překážky a začněte program využívat naplno!