Školení Microsoft Powerpoint - RychlokurzŠkolení Microsoft Powerpoint - Rychlokurz! má celkově 4 výukové hodiny, které jsou rozděleny do dvou bloků s krátkou přestávkou. Školení obsahuje upravenou osnovu celodenního základního kurzu. V případě toho rychlokurzu jsou rozdíly především v rychlejším tempu probírané látky a zkrácených příkladech.

Kurz je vhodný zejména pro ty, kteří mají velmi omezené časové možnosti a potřebují se v rychlosti naučit pracovat s programem Microsoft Powerpoint na běžné uživatelské úrovni. Kurzy jsou také často využívány lidmi, kteří pracovali s MS Powerpointem v minulosti a potřebují si své znalosti pouze osvěžit.

• Cvičná prezentace

Večerní kurz Microsoft PowerpointKurz má celkově 9 výukových hodin, které jsou rozděleny do tří dnů ve večerních hodinách. Obsahuje osnovu základního kurzu, která přesahuje i do kurzu pokročilého. Večerní kurz Microsoft PowerPoint je vhodný zejména pro ty, kteří nemají přes den dostatek času na celodenní kurz a také pro všechny, kteří raději vstřebávají informace postupně.

Po absolvování večerního kurzu Microsoft Powerpoint si poradíte s pokročilou grafikou, naučíte se vkládat vlastní motivy, nastavovat animace a přechody. Ukážeme si veškerá důležitá nastavení prezentace a jak nejlépe zaujmout publikum. Pokud potřebujete začít pracovat s programem Microsoft Powerpoint efektivně a bez potíží na velmi dobré uživatelské úrovni, je tento kurz přesně pro vás!

• Multimédia – Vkládání zvuku a videa
  • Vkládání dat z externích zdrojů
  • Tlačítka akcí
  • Online prezentace a další tipy a triky
  • Vlastní prezentace

Školení Microsoft Powerpoint - Tvorba vlastních šablonNa Školení Microsoft PowerPoint - Tvorba vlastních šablon se naučíte vytvářet profesionální firemní či osobní prezentace. Zvládnete vytvořit zcela originální prezentaci, pomocí vlastní grafiky a vlastního návrhu. Obecné motivy programu Microsoft PowerPoint již nebude vůbec potřebovat!

Cílem kurzu Microsoft PowerPoint - Tvorba vlastních šablon je naučit váš vytvářet vlastní grafické zpracování bez zábran a využívat program naplno. To vše s pomocí ověřených a rychlých postupů, které vám ušetří mnoho času a mnohdy i nervů. Přijďte na kurz a vytvářejte jednoduše originální motivy prezentací!

Obsah kurzu v hlavních bodech

• Jak na správný design motivů a snímků
  • Vlastní předloha a rozložení snímků
  • Vkládání vlastní grafiky do motivů
  • Práce s různými soubory a formáty
  • Pokročilá grafická úprava prezentace
  • Změna barev a fontů motivu
  • Práce s efekty, přechody a animacemi
  • Ukládání, export a import motivů
  • Možnosti zpuštění prezentace
  • Prezentace s použitím zobrazení prezentujícího
  • Tipy a triky pro dokonalou prezentaci
  • Vlastní prezentace

Školení Microsoft Powerpoint pro pokročiléNa školení Microsoft Powerpoint pro pokročilé vás již nemusíme seznamovat se základním fungováním programu. K tomu slouží náš začátečnický kurz. Na tomto kurzu vás naučíme jeho pokročilé možnosti, další fígle a vychytávky, které ještě více obohatí a usnadní vaší práci. Zaručeně vás v programu Microsoft Powerpoint posuneme na vyšší úroveň.

Poradíte si s tvorbou prezentací s vlastními motivy, pokročilými animace a přechody. Zjistíte, jak svojí prezentací zaujmout publikum a jak si vše nastavit tak, abyste měli svůj projev plně pod kontrolou. Přijďte na školení Microsoft Powerpoint pro pokročilé, kde odstraníte dosavadní překážky a začněte program využívat naplno!

Obsah kurzu v hlavních bodech

• Tvorba vlastních šablon (motivů)
  • Pokročilá grafická úprava prezentace
  • Vkládání pohyblivých objektů
  • Časování animací a přechodů
  • Vkládání dat z externích zdrojů
  • Multimédia – Vkládání zvuku a videa
  • Komentáře a porovnání prezentací
  • Tlačítka akcí
  • Prezentace s použitím zobrazení prezentujícího
  • Online prezentace a další tipy a triky
  • Cvičná prezentace

Školení Microsoft PowerPoint pro začátečníkyNa školení "Microsoft PowerPoint pro začátečníky" vás naučíme, jak program používat a co umí. Přesvědčíme vás, že pracovat v PowerPointu určitě zvládnete. Kurz obsahuje širokou nabídku uživatelských znalostí a spoustu šikovných triků, které vám ušetří mnoho času.

Poradíte si například s grafikou, důležitým nastavením, s animacemi, přechody a vším, co by měla správná prezentace PowerPoint obsahovat. Cílem kurzu "Microsoft PowerPoint pro Začátečníky" je zasvětit vás do praktického a nenáročného užívání, které budete po absolvování spolehlivě ovládat na běžné uživatelské úrovni.