Získejte jistotu v oblasti účetničtí a daní. Ozvěte se nám a domluvíme se na vhodném školení nebo konzultacích. Stačí napsat email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

Domluvit školení nebo konzultace

Individuální školení

Veřejné kurzy teprve plánujeme, nyní nabízíme možnost individuálního školení na míru vám nebo vaší firmě.
Domluvit školení nebo konzultace

dane a ucetnictvi

Tvorba webu + Seo

Tvorba webu + Seo optimalizace

Tvorba webových stránek a SEO v jednom kurzu!

INFO

Skvělá varianta pro ty, kteří chtějí hned od začátku tvorby webových stránek vědět, jak správně optimalizovat a nechtějí v budoucnu ztrácet čas.

All in One - Tworba webu, Seo, Webová grafika

Vše co potřebujete vědět o tvorbě webu od A do Z!

INFO

Vytvářejte profesionální a úspěšné webové stránky v redakčním systémem Joomla! zcela sami a se vším, co k ním patří!

SEO - Začátečník

Seo optimalizace - Začátečník

Vaše webové stránky nejsou na internetu dostatečně dohledatelné?

INFO

Ukážeme vám postupy, které váš web dostanou na vyšší pozice ve vyhledavačích! Vaše webové stránky budou populárnější a mohou přilákat více cílových návštěvníků!

SEO - Pokročilý

Seo optimalizace - Pokročilý

Ještě nejste na internetu na prvních pozicích ve vyhledatelnosti?

INFO

Nestačí vám základní postupy pro SEO - optimalizaci webových stránek? Přijďte na náš kurz a naučíme vás moderní a pokročilé postupy pro co nejvyšší pozice ve vyhledávačích!

Internetový marketing

Nevíte jak využít možnosti reklamy a propagace na internetu?

INFO

Internetový marketing je nedílnou součástí kvalitní webové prezentace. Přijďte na náš kurz a ukážeme vám, jaké možnosti internet nabízí v propagaci a reklamě pro váš web, službu či produkt.

Tvorba webových stránek

SEO a internetový marketing

Počítačová grafika

Kombinované webové školené

Kombinované webové školení

Rádi navštěvujete

Adobe Photoshop

Kurz Adobe Photoshop

Naučte se vytvářet bitmapovou grafiku v populárním grafickém editoru Adobe Photoshop!

INFO

Po absolvování kurzu zvládnete retušování, úpravu portrétů masky nebo například fotomontáže. Používejte grafický program Adobe Photoshop jak pro práci, tak zábavu!

Tvorba webových stránek - Joomla! Začátečník

Internetový marketing

Plnohodnotné webové stránky rychle a pohodlně!

INFO

Naučíme vás pracovat v jednom z nejrozšířenějších systémů na tvorbu webových stránek. Jednoduše a bez programování s vlastním redakčním systémem!

Adobe InDesign

Kurz Adobe InDesign

Připravujte grafické projekty, tiskoviny, letáky či katalogy. Na kurzu vám ukážeme, jak na to!

INFO

Naučte se sazbu počítačové grafiky a využijte ji v reklamě, nakladatelství, tiskařství nebo kdekoliv jinde. Po našem kurzu zvládnete sazbu tiskovin a webové grafiky jako nikdy dřív!

SEO - Začátečník

Seo optimalizace - Začátečník

Vaše webové stránky nejsou na internetu dostatečně dohledatelné?

All in One - Tworba webu, Seo, Webová grafika

Vše co potřebujete vědět o tvorbě webu od A do Z

Internetový marketing

Nevíte jak využít možnosti reklamy a propagace na internetu?

INFO

Internetový marketing je nedílnou součástí každé webové prezentace. Přijďte na náš kurz a ukážeme vám, jaké možnosti internet nabízí v propagaci a reklamě pro váš web, službu nebo produkt.

Chci firemní kurz!

Hledáte partnera pro firemní vzdělávání a školení zaměstnanců?

Nabízíme širokou nabídku firemního školení a kurzů, které ušijeme na míru přesně vašemu podnikání!
Chci firemní kurz!