Školení Microsoft Excel - Funkce a vzorce

Školení Microsoft Excel funkce a vzorceNa Školení Microsoft Excel - Funkce a vzorce vás naučíme, jak vhodně využívat funkce, vzorce a další části programu MS Excel, které vám obohatí a ulehčí práci. Kurz obsahuje širokou nabídku uživatelských znalostí a spoustu šikovných vychytávek, které vám ušetří mnoho času a mnohdy i nervů.

Po absolování kurzu Microsoft Excel - Funkce a vzorce si poradíte si s absolutní a relativní adresací, funkcemi mezi listy nebo sešity, naučíte se funkce kombinovat. Pracovat budeme se všemi důležitými funkcemi z kategorií (logické, vyhledávací, textové, matematické, statistické, datumové a další). Funkce a vzorce navzájem kombinujeme, vždy se snažíme zajistit, aby byl kurz pestrý, zábavný a hlavně přínosný.

• Základní pravidla a výpočty vzorců
  • Absolutní a relativní adresace
  • Výpočty mezi listy a sešity
  • Funkce logické, vyhledávací a matematické