Školení Začíníme s počítačemŠkolení Začínáme s počítačem je určeno všem, co s počítačem právě začínají nebo potřebují prohloubit své zatím slabé znalosti. Na kurzu vás naučíme jak počítač jednoduše používat, co umí, jaké skrývá možnosti a hlavně vás přesvědčíme, že práci s počítačem nejenom zvládnete, ale i si s ním užijte spoustu zábavy.

Poradíte si se základy výpočetní techniky, operačním systémem Windows, kancelářským balíkem Office, naučíte se pracovat s internet a spoustu dalšího. Cílem kurzu Začínáme s počítačem je, abyste se s počítačem již nikdy více netrápili a plně jej začali využívat pro svojí práci, koníčky či zábavu.

• Základy výpočetní techniky
  • Obsah skříně počítače
  • Další propojitelná zařízení k počítači
  • Práce se systémem Microsoft Windows
  • Práce s internetem a E-mailem
  • Práce s kancelářským balíkem Microsoft Office

Školení kancelářské minimumNa školení Kancelářské minimum vás naučíme pracovat se systémem Windows a kancelářským balíčkem Microsoft Office. Z kancelářského balíčku Office se naučíte pracovat v programu Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Kurz je koncipován pro začátečníky až mírně pokročilé. Obsahuje širokou nabídku jak uživatelských znalostí, tak spoustu šikovných vychytávek, které Vám ušetří mnoho času.

Cílem kurzu kancelářského minima je vás zasvětit do praktického užívání výše zmiňovaných programů pro efektivnější práci ve vaší kanceláři jak v zaměstnání, tak ve vašem podnikání.

Školení Google dokumentyNa Školení Google dokumenty vás naučíme používat aplikace a nástroje tohoto kancelářského balíku od společnosti Google. Balíček obsahuje textový editor, tabulkový procesor, aplikaci na tvorbu prezentací a nástroj na tvorbu formulářů. Jeho používání je zcela zdarma, stačí si založit nebo se přihlásit ke svému Google učtu. Další velkou výhodou tohoto balíčku je, že je veškerá vaše práce online a můžete ji tak mít neustále k dispozici.

Internet - základní kurzNa školení Internet - Základní kurz vás naučíme, jak s internetem pracovat, na co si dávat pozor a především jak internet co nejlépe využít pro svůj užitek, zábavu a práci. Kurz je koncipován pro začátečníky až mírně pokročilé. Obsahuje širokou nabídku jak uživatelských znalostí, tak spoustu šikovných vychytávek, které Vám ušetří mnoho času, zajistí spoustu zábavy a celkově zpříjemní a zjednoduší život.

Cílem kurzu Internet - Základní kurz je vás zasvětit do praktického užívání internetových prohlížečů a internetu všeobecně, které budete po absolvování spolehlivě a bez obtíží zvládat.

Školení základy systému WindowsNa školení základy systému Windows vás naučíme, jak tento operační systém používat, co umí a hlavně vás přesvědčíme, že pracovat v systému Windows od firmy Microsoft určitě zvládnete. Navíc si s ním užijete i spoustu zábavy. Kurz je koncipován pro začátečníky až mírně pokročilé. Obsahuje širokou nabídku jak uživatelských znalostí, tak spoustu šikovných vychytávek, které Vám ušetří mnoho času.

Cílem kurzu základy systému Windows je vás zasvětit do praktického užívání operačního systému a základních programů, které budete po absolvování spolehlivě a bez obtíží zvládat na kvalitní uživatelské úrovni.

Další články...