Školení Microsoft Excel pro začátečníky

Objednat

Termín kurzu se blíží!

Podívejte se na aktuální termíny kurzu a objednejte si termín, který vám nejvíce vyhovuje.
Objednat

Školení Microsoft Excel pro začátečníkyNa školení "Microsoft Excel pro začátečníky" vás naučíme, jak program používat a co umí. Přesvědčíme vás, že pracovat v Excelu určitě zvládnete. Kurz obsahuje širokou nabídku uživatelských znalostí a spoustu šikovných triků, které vám ušetří mnoho času.

Poradíte si s vybranými funkcemi, vzorci, formátem, filtrováním dat a dalšími možnostmi, které MS Excel nabízí. Cílem kurzu Microsoft Excel pro začátečníky je zasvětit vás do praktického užívání, které budete po absolvování spolehlivě ovládat na velmi dobré uživatelské úrovni.

Obsah kurzu v hlavních bodech

• Prostředí Excelu a základní seznámení
  • Jednoduché výpočty a úpravy v tabulce
  • Základní funkce a vzorce