logo

Vítejte na našich webových stránkách ProfiŠkolení.cz. Vážíme si Vaší návštěvy! Nacházíte se na stránkách, kde najdete služby především z oblasti školení balíčku Microsoft Office, všeobecného počítačového školeníškolení tvorby webových stránek a SEO optimalizace, školení grafických kurzů a kurzů měkkých dovedností. Dále Vám rádi zajistíme vytvoření webových stránek nebo SEO optimalizaci vašeho webu na zakázku. Budeme velice rádi, když nás kontaktujete. Zajistíme nebo poradíme s čímkoliv, co bude našich silách.

Naše adresa:

Václavské náměstí 66/808
Praha 1 - Nové město

Nějaké otázky?

info@profiskoleni.cz

Volejte:

+420 736729646

 

Naše specializace

Vytváříme webové stránky a e-shopy s administrací na zakázku. Levně a kvalitně. Při tvorbě www stránek dbáme na moderní responsivní webdesign a jednoduchou administraci pro co nepohodlnější správu webových stránek. Máme rádi nadstandard. Proto nabízíme základní SEO optimalizaci a školení zdarma.

Více

MODERNÍ RESPONZIVNÍ WEBDESIGN

Jednoznačně nejlepší řešení pro váš web. Responzivní neboli adaptivní webový design přizpůsobí webové stránky nebo e-shop jakémukoliv displeji. Již nyní vyhledávače upřednostňují responzivní web před statickým. Buďte In!

NENÍ TŘEBA PROGRAMOVÁNÍ ANI HTML

Tvorba internetových stránek nemusí vždy znamenat složité programování a znalost html kódu. Dnešní doba umožňuje vlastnit a spravovat webovky mnohem jednodušší formou. A právě takovou formu jsme pro vás vybrali.

PROPOJENÍ SE SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI

Sociální sítě patří mezi nejdůležitější informační a marketingové kanály. Pomocí sociálních sítí si můžete vybudovat věrnou uživatelskou komunitu. Není pochyb, že propojení sociálních sítí a webových stránek patří mezi hlavní marketingové aktivity. A proto vám tuto službu poskytneme ke každé vaší webové stránce.

ADMINISTRACE V REDAKČNÍ SYSTÉMU

Díky redakčnímu neboli administračnímu systému vám poskytneme možnost pohodlně, intuitivně a především jednoduše spravovat veškerý základní obsah vašich internetových stránek. Na vytvořeném webu již nebude problém publikovat nové články, produkty a další vámi zvolené informace.

NEMUSÍTE SE O NIC STARAT

Mimo webové stránky vám zařídíme web hosting, webovou doménu, personalizovaný E-Mail a to vše ZDARMA! Dále můžeme poskytnout corporate identity, logo, vhodný výběr a koupi obrázků, správu webu a sociálních sítí, apod.

SEO OPTIMALIZACE A ŠKOLENÍ V CENĚ

Aby vaše webová prezentace mohla obsazovat kvalitní pozice ve výsledcích vyhledávání, máte základní SEO optimalizaci rovnou v ceně! Například vytvoříme nadpisy h1, h2, h3; meta description, titulky a další. Pro pokročilejší SEO optimalizaci prosím klikněte zde. Dále máte v ceně školení za 3250 Kč, abyste s webem uměli sami pracovat!
Chci profesionální webové stránky!

Vytvoříme vám moderní webové stránky s vlastní administrací

Sjednejte si nezávaznou konzultaci. Vymyslíme vhodné řešení pro vaší webovou budoucnost.
Chci profesionální webové stránky!

Tvorba webových stránek s administrací

Specializujeme se na tvorbu webových stránek a eshopů v redakčním systému Joomla. Systém je vhodně navržený pro profesionální firemní či osobní webové prezentace. Hlavní předností tohoto systému je prostředí administračního rozhraní. Základní administraci a správu systému zvládne i začátečník, který s tvorbou webů nemá žádné zkušenosti.

Jsme s vámi od začátku do konce. Zakládáme si na komunikaci se zákazníkem a nadstandartními službami. Proto to u nás vytvořením stránek nekončí. Zaškolíme vás do redakčního systému Joomla a provedeme základní SEO optimalizaci zdarma. Pro vaše pohodlí je samozřejmostí zajištění vhodného webhostingu, registrace domény a správa webu.

Pokud mají být webové stránky na internetu vidět a vydělávat vám, neobejdou se bez pokročilé SEO optimalizace www a internetového marketingu. My vám tyto služby rádi zajistíme nebo vás zaškolíme na našich kurzech z oblasti tvorby webu a SEO optimalizace. Pokud se chcete dozvědět více o naší nabídce, ozvěte se nám například vyplněním nezávazného formuláře.

tvorba webovych stranek s administraci

10 kroků tvorby webu

nas servis

Konzultace možného řešení
Nejprve si společně sedneme a při kávě probereme, jaké jsou vaše vize a jakým způsobem je můžeme zrealizovat. Vyřešíme vhodnou struktůru a strategii vašeho webu.
Registrace domény a webhosting
Pokud budete chtít, zaregistrujeme vám vhodnou doménu a vybereme webhosting, aby se vaše stránky rychle načítaly a byly stabilní.
Analýza postavení na trhu a struktury webu
Podíváme se, jak je na tom vaše konkurence a podle toho navrhneme další kroky, abyste se na trhu uchytili.
Návrh a implementace webdesignu
Navrhneme vám různé možnosti grafické zpracování webových stránek nebo e-shopu. Sami si vyberete webdesign, který vám bude nejvíce vyhovovat.
Implementace modulů a rozšíření
Zpracujeme celý web podle domluvených kritérií. Nainstalujeme a nastavíme veškeré moduly a rozšíření, aby byl váš přesně takový, jaký si představujete.
Obsah webové stránky
Implementujeme veškerý webový obsah. Obrázky, texty, články… Je jenom na vás, co z toho budete chtít, abychom vytvořili. V případě potřeby rádi zajistíme copywriting neboli profesionální texty pro váš web.
Základní SEO optimalizace
Jedna z naších dílčích služeb je SEO optimalizace. Základní optimalizaci od nás dostanete k webovým stránkám zadarmo. Nabídnout vám, ale můžeme také pokročilou nebo pravidelnou SEO optimalizaci.
Testování a finální úpravy
Bez finálních úprav a testování se neobejde žádná kvalitní webová prezentace. Dbáme na každou maličkost, abyste nepochybovali o našich kvalitách a rádi se k nám vraceli.
Školení redakčního systému
Základní hodinové zaškolení je samozřejmostí téměř vždy. A protože chceme opět nabídnout něco navíc, dostanete od nás celý komplexní kurz Tvorba webových stránek - Joomla! Začátečník zcela zdarma.
Správa webové stránky
Funkčním webem a proškolením vůbec nemusí naše spolupráce končit. V případě zájmu se rádi staneme vašimi partnery a budeme se vám starat o administraci a správu webových stránek i nadále.
Nezávazná konzultace

Sjednejte si nezávaznou konzultaci!

Pojďme se sejít a společně si promluvit o vaší webové budoucnosti.
Nezávazná konzultace

Příklady projektů

Připravili jsme pro vás ukázky webových stránek. Podívejte se, jak například může vypadat váš web. Pokud se vám naše práce líbí, ozvěte se nám a my se vám postaráme o nové nebo vylepšíme stávající webové stránky. Buďte moderní!

Webová stránka Black

Příklad firemního responsivního webu

Podívejte se na možný způsob zpracování webových stránek s adaptivním a zajímavým webdesignem.

Detail Webu
Webová stránka Fitness

Příklad sportovního webu

Webové stránky fiktivního fitness centra. Líbí se vám naše práce? Rádi vám taky takové vytvoříme.

Detail Webu
Webová stránka ProfiFormátování.cz

Přiklad firemního statického webu

Webové stránky ještě bez responzivního webdesignu a s nulovou investicí do rozšíření. Nejlevnější varianta za „hubičku“.

Detail Webu

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Domluvte si konzultaci zdarma nebo nám popište co pro vás můžeme udělat. Také se s námi můžete spojit na telefonním čísle +420 736729646 nebo napsat na email info@profiskoleni.cz.

ZŮSTAŇTE V KONTAKTU

Václavské náměstí 66/808 Praha 1 - Nové Město
Telefon: +420 736729646
E-mail: info@profiskoleni.cz
Skype: Profiskoleni.cz

ODBĚR NOVINEK

Přihlášení do našeho seznamu odběratelů
Nebojte, nespamujeme!