Školení Microsoft Excel - Kontingenční tabulky a grafy

Školení Microsoft Excel - Kontingenční tabulky a grafyNa školení Microsoft Word – Kontingenční tabulky a grafy vás naučíme, jak pracovat s jedním z nepraktičtějších nástrojů MS Excelu. Kontingenční tabulky a grafy umí zpravovat velké množství dat do souhrnných tabulek, přehledných a jasných celků.

Cílem kurzu Microsoft Word – Kontingenční tabulky a grafy je vás zasvětit do praktického využití těchto nástrojů, které budete po absolvování spolehlivě ovládat, zásadně vám ulehčí práci a ušetří čas. Navštivte tento kurz a práce s rozsáhlými tabulkami a daty již nebude představovat žádný problém!